שונס אירועים

שירות בסטנדרטים מוקפדים שעושה את ההבדל- שונס אירועים

במתחם האירועים שונס אירועים שבקריית עקרון, נהנו כבר אלפי אורחים ומבקרים ממתחם יוקרתי ומעוצב בקפידה, מארוחות שף בלתי נשכחות ובעיקר מערכים של שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן לייצר, על פי הערכים שחרט על דגלו צוות המקום, ומקפיד על יישומם מדי יום ומדי אירוע.

פתיחת גלרי שונס- גלריה מעוצבת וייחודית לאירועים קטנים, לצד האולם המסורתי המרהיב המאכלס אירועים עד לשלוש מאות ועשרים אורחים, נבעה גם היא מראיית צרכי הלקוחות והחוגגים, במטרה ליצור מרחב אירוע מושקע ומתאים לכל סוגי האירועים ובכל סדרי הגודל.

על מנת להעניק שירות לא פחות ממעולה בשונס אירועים מקפידים על הצבת מנהל אירוע לכל אירוע, מקטן ועד גדול. מנהל האירוע יעמוד בקשר עם הלקוחות החוגגים ויהיה קשוב לכל צרכיהם, החל משלבי התכנון ועד לעזיבת אחרון האורחים. מנהל האירוע בתיאום עם הלקוחות יפיק עבורם את האירוע המושלם, לרבות תכנון עיצוב האירוע, התפריט, פיקוח על כלל נותני השירות ועמידה בקשר עם כל בעלי המקצוע מן התחום הנוגעים לאירוע.

מטבח השף הייחודי של המקום יהיה ערוך ומוכן, כאשר כל המנות אשר נבחרו בקפידה בהתאם לאופי האירוע ולאורחים, יוכנו במקום ערב האירוע, מחומרי גלם איכותיים וטריים בלבד, ויוגשו לאורחים טריים חמים ובתצורת הגשה מפתה ומרשימה, אשר תהפכו את הארוחה והאירוע כולו לבלתי נשכחים.

צוות המלצרים במקום יהיה רחב בהתאם לכמות האורחים, על מנת לספק מלצר זמין, ערוך, קשוב ומקצועי לכל שולחן ולכל סועד.

תחזוקת המקום, שירותי הניקיון, הטכנולוגיות הנלוות וכלל נותני השירות יינתנו בצורה שוטפת, מקצועית, ראויה ובאון בו כל צרכי האורחים ימולאו באופן מידי, באדיבות ותוך יצירת חוויה מושלמת לחוגגים ולאורחיהם בערב החשוב והמשמעותי אותו בחרו לציין במתחם.

רוצים לקבוע פגישה?