שונס אירועים

שירות בסטנדרטים מוקפדים שעושה את ההבדל- שונס אירועים

לאחר אירוח של מאות אירועים באולם המרהיב של שונס אירועים, החליטו צוות המקום על פתיחת גלריה ייחודית ומעוצבת אשר תכליתה אירוח אירועים קטנים, החל משלושים מוזמנים בלבד.
המוניטין של שונס אירועים נרחב הרבה מעבר לקריית עקרון המקומית, ומארח אירועים לחוגגים ממרכז ומדרום, אשר נהנים מעיצוב אלגנטי ויוצא דופן, מטבח שף איכותי ורמת שירות מוקפדת שאין שניה לה. סטנדרטים אלה שהפכו את מתחם האירועים לאחד המבוקשים והמומלצים, מיושמים כעת גם בגלריה הצעירה והחדישה, המזמינה את החוגגים לשלל אירועים והפקות בלתי נשכחות.
גלרי שונס עוצבה ביד אומן ותוכננה בקפידה, ומתאימה לאירוח אירועים קטנים ובינוניים .

במקום ניתן לערוך מסיבות יום הולדת, בר ובת מצוות, בריתות, מסיבות רווקים ורווקות ואירועים עסקיים. מלבד האמת המקום להיקף המשתתפים והאפשרות לקיים אירוע קטן בסטנדרטים גבוהים, צוות המקום מציג את מיטב ניסיונו וכישוריו ומלווה כל אירוע בכל סדר גודל באופן אישי, תוך מתן מעטפת וחבילת שירותים הכוללת את כל השירותים הנדרשים, על פי צורך ועל פי העדפה.
במקום מטבח שף כשר בהשגחת הרבנות המקומית (ניתן לקיים אירועים תחת כשרות גלאט בתיאום מראש), המתמחה בהפקת מנות שף ייחודיות, יוצאות דופן ועריבות לחך, פרודוקטים ברמה גבוהה במיוחד, תפריטים מגוונים ושפע מנות וסגנונות לבחירה ותפריט קינוחים עשיר במיוחד.
ניהול אירוע קטן מצריך תשומת לב מיוחדת ודיוק בפרטים, מה שמביא את צוות גלרי שונס להעמיד מנהל אירוע וצוות מקצועי מוביל ומנוסה לכל האירועים במקום, לשמירה על קשר עם הלקוחות, הקשבה מלאה ותשומת לב מלאה לכל פרט ופרט באירוע והפקת אירועים שמחים, מלהיבים, מהנים הנחרטים בזיכרון ובלב של החוגגים והאורחים גם יחד.

רוצים לקבוע פגישה?